Реал громи като гост на Валенсия (видео)

Реал Мадрид разгроми като гост Валенсия с 5:0 в мач от 20-ия кръг на Ла Лига. Всичките попадения за "белите" (които днес играха с резервните си черни екипи) паднаха през първото полувреме. В 9-ата минута Гонсало Игуаин даде начало на головата фиеста след като оползотвори хубав пас на Ди Мария - 1:0.

В 34-ата минута Кристиано Роналдо с остър пас на далечната греда намери Ди Мария, за когото бе лесната част - да прати топката в мрежата - 2:0. В 36-ата минута Кристиано получи хубаво подаване, напредна и без проблеми порази близкия ъгъл и по този начин направи резултата класически - 3:0.

В 41-ата играчите на Реал направиха страхотна атака, която отново завърши с голов шут на CR7, като това бе гол номер 300 за португалеца в професионалната му клубна кариера. Крайното 5:0 оформи Ди Мария след асистенция на Месут Йозил. След почивката домакините бяха близо до почетно попадение, но то така и не бе факт.