В Реал твърдят, че Моуриньо и Роналдо постоянно се карали след мачове
Футболистите на Реал Мадрид настояват, че нищо сериозно не се е случило между Жозе Моуриньо и Кристиано Роналдо във вторник вечер. Както съобщи Punto Pelota, след победата над Валесния в Купата на Испания португалският специалист по време на разбора е разговарял с всеки един от своите играчи поотделно.
Когато наставникът на „белите" стигнал до Роналдо, той му казал, че трябва да влага повече усилия в мача когато е без топка. Капитанът на националния отбор на Португалия отвърнал, че „това няма да ми помогне да вкарвам голове".
„Просто се стегни и бягяй повече", бил отговора на Моуриньо.
Когато президента на клуба Флорентино Перес проявил интерес към конфликта, футболистите от „Кралския клуб" го успокоили, че това е нормално поведение между двамата португалци по време на разборите след срещите.
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
- Синът на Анчелоти може да замени Шаби Алонсо в Реал Мадрид
- Мбапе може да подпише с техническия спонсор на Реал Мадрид
- Реал Мадрид с неубедителна победа над Севиля (видео)
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]