Президент: Реал Мадрид има някаква договорка с Фалкао
Президентът на Атлетико Мадрид със сигурност ще налее вода в мелницата от слухове около бъдещето на нападателя Радамел Фалкао, след като днес коментира информацията за евентуалното напускане на колумбийския национал. Както е известно, голмайсторът на „дюшекчиите" е свързван с трансфер в Реал Мадрид и клубният ръководител намекна за подобно нещо.
„Преди известно време Фалкао постигна някаква договореност с Реал Мадрид", цитира AS думите на Сересо.
Босът отказа да разкрие повече подробности около бъдещето на играча. Припомняме, че в края на миналата година, генералният мениджър на испанския клуб Мигел Анхел Хил, заяви убедително, че Фалкао ще остане в клуба до края на сезона.
- Сатриано: Като дете мечтаеш да играеш срещу Реал Мадрид
- Моуриньо: Ако Престиани е виновен, кариерата му в Бенфика приключва
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]