Треньорите на Депортиво и Севиля пред уволнение
Старши треньорът Мичел от Севиля и неговият колега Хосе Луис Олтра от Депортиво Ла Коруня са все по-близо до уволнение, след като възпитаниците им допуснаха поражения в срещи от 17-ия кръг на испанското първенство по футбол, твърдят испанските медии.
Преди изиграване на останалите срещу от кръга андалусците останаха на 13-о място в класирането, спечелвайки само една точка в последните си пет мача след снощното си поражение с 1:2 при гостуването на Реал Сосиедад, докато галисийците се закотвиха в дъното на таблицата след 0:2 срещу Еспаньол. Това е пето поражение за Депотиво в последните седем мача, в които тима спечели само две точки.
„Докато сме живи ще се борим. Загрижени сме за ситуацията и ще направим всичко възможно да я подобрим", сподели Олтра след срещата в Барселона.
- Анонс на 33-ти кръг на Ла лига - срещите във вторник
- Севиля надви Атлетико и излезе от зоната на изпадащите (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Примера дивисион
- Скандал в Севиля: Фенове заплашвали играчите след загубата от Овиедо
- Анонс на 30-ти кръг на Примера дивисион - срещите в неделя
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]