Бетис препъна Реал Мадрид (видео)

Бетис постигна минимален успех при домакинството си на Реал Мадрид, побеждавайки с 1:0 в среща от 13-ия кръг на Примера дивисион. Единственото попадение за севилци бе дело на Бенят Ечеберия, който бе точен в 17-ата минута. До края на първата част домакините продължиха да бъдат с повече положения, като пропуски направиха Рубен Кастро и Антонио Амая.

Mадридчани на два пъти (един през първото и един път през второто полувреме) вкараха топката във вратата на своя противник чрез Карим Бензема, но попаденията бяха отменени, като второто бе доста по-спорно. Освен това, след почивката Ди Мария, Рамос и Кристиано Роналдо бяха близо до така желания изравнителен гол за "белите", но нямаха късмет при завършващия удар.