Реал Мадрид връща Бекъм на Бернабеу?
Реал Мадрид обмисля да осъществи шокиращ трансфер, който да доведе Дейвид Бекъм в Испания, съобщава Daily Mail. Според информацията, на шампионите от Примера дивисион е хрумнала идеята за преподписване с англичанина като посланик на клуба. Това се засилва и от факта, че президентът Флорентино Перес е голям почитател на англичаниназвездата.
След като потвърди, че ще напусне ЛА Галакси, бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед иска "едно последно предизвикателство", тъй като все още има желание да играе. В Мадрид обаче се надяват, че магията на Реал може да бъде достатъчна, за да накара Дейвид Бекъм да окачи бутонките.
Дори той да продължи да играе, Перес най-вероятно няма да се откаже от идеята да го привлече на по-късен етап в ръководството на клуба.
Дейвид Бекъм напуска Мейджър лигата на 1 декември и има множество опции пред себе си, като според слуховете интерес към него проявяват При Сен Жермен, Фламенго, Коринтианс, както и редица клубове от Китай, Австралия и Близкия изток.
- Фабрицио Романо: Реал Мадрид печели битката за Ян Диоманде
- Зидан: Ще разговарям с Мбапе през септември
- Арсенал губи надежда за Винисиус, Реал Мадрид е уверен в нов договор
- Лоши новини за Реал: Тиаго Питарч аут за до два месеца
- Антонио Рюдигер е готов да промени решението си за Германия заради Юрген Клоп
- Реал Мадрид напредва в преговорите за Ян Диоманде
- Челси насочи поглед към защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас
- Арсенал е готов да направи първа официална оферта за Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]