Реал вкара четири на Сарагоса (видео)

Реал Мадрид победи Сарагоса с 4:0 в среща от 10-ия кръг на Ла Лига. В началните минути на срещата двата тима си размениха по няколко добри положения, като близо до гол за "белите" бе Кристиано Роналдо, който на два пъти нямаше късмет при завършващия удар.

Реал вкара два бързи гола само в рамките на две минути. Игуаин откри резултата в 23-ата минута. 120 секунди по-късно Анхел ди Мария удвои аванса на своя тим. До края на първата част последваха нови пропуски на играчи на Сарагоса, както и на Роналдо от домакините.

След почивката гостите бяха близо до намаляване на резултата, но Мари нацели гредата в 64-ата минута. Пет минути преди края на срещата това стори и CR7, който така и не успя да се разпише в тази среща. Така домакините вкараха нови два гола, отново в рамките на две минути. В 89-ата Есиен направи резултата класически, а в добавеното време на срещата Лука Модрич оформи крайния резултат.