Меси: Не ме интересува как се чувства Роналдо
Лионел Меси заяви, че е уморен от сравненията между себе си и зездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо. 24 часа след като двамата футболисти бяха номинирани за „Златната топка" 2012, аржентинският голмайстор настоя, че няма лично съперничество с бившия футболист на Манчестър Юнайтед.
„Изобщо не ме засяга какво прави Роналдо или как се чувства. Честно казано, не ми пука. Той може да прави каквото си иска. Когато нещо се случи, журналистите винаги търсят начин да ни сравняват и искат между нас да има конкуренция. Аз съм малко уморен от всичко това", заяви Меси за France Football
Аржентинецът не пропусна да коментира и твърдението, че Икер Касияс трябва да спечели „Златната топка" за 2012 година.
„Не може да бъде забравен Касияс. За мен той е много голям вратар, важен играч за Реал Мадрид и един от най-добрите в света на този пост", каза още звездата на Барселона.
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Педри надмина постижение на Меси
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
- Лапорта даде показания като свидетел по делото Негрейра
- Барса ще се наложи над Осасуна
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Тебас: Провеждането на мач в чужбина остава наша цел
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]