Глейзър се срещнаха с Гуардиола
Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Дейвид Гил и един от членовете на семейство Глейзът са провели среща с бившия старши-треньор на Барселона Хосеп Гуардиола, съобщава ESPN. Според информацията, разговорите в Ню Йорк са имали неформален характер, но все пак една от темите е била свързана с бъдещето на специалиста.
Както е известно, по-рано сегашния наставник на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че Гуардиола достойно би могъл да го замени след като излезе в пенсия.
Няколко дни по-рано пък вицепрезидентът на клуба от „Олд Трафорд" Ед Удуърд призна, че ръководството вече мисли по въпроса за наследник на шотландския специалист.
- Ман Юнайтед обмисля покупка на Мурийо
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Гуардиола: Карик бе изключителен като играч
- Карик: Знам какво трябва да правя
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Невил: Карик трябва да напусне след края на сезона
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
имам да черпя- спести ми 3-4 реда писане :razz: