Реал Мадрид без проблеми срещу Селта (видео)

Реал Мадрид победи Селта с 2:0 в среща от 8-ия кръг на испанското първенство. Само след 11 минути игра столичани откриха резултата чрез Гонсало Игуаин. Попадението падна с малко късмет, тъй като ударът на нападателя приличаше повече на центриране. До края полувремето последваха пропуск и греда на Роналдо, а за гостите близо до гол бе Аспас.

След почивката падна и второто попадение. В 68-ата минута Роналдо все пак се разписа, като това стана от дузпа, отсъдена за за нарушение на Густаво Кабрал срещу Месут Йозил - 2:0. В 79-ата минута Хосе Кайехон стреля, но стражът на Селта спаси.

В 83-ата гостите бяха близо до намаляване на резултата, след като Де Лукас бе изведен зад централните бранители на Реал, но ударът му бе спасен от Касияс. Стражът на "белите" се намеси добре и две минути преди края, когато спаси шут на Бермехо. Така Реал Мадрид спечели нови три точки.