Играчи на Реал Мадрид и Барселона се обединиха
Реал Мадрид и Барселона се обединиха, съобщава Mundo Deportivo. Както информира изданието, след края на световните квалификации срещу Уругвай и Чили, играчите от националния отбор на Аржентина, състезаващи се в Реал Мадрид и Барселона са решили да пътуват заедно към Европа и за целта наели частен самолет.
Чартърният полет струвал на Меси, Масчерано, Игуаин и Ди Мария 150 000 евро, но очевидно това не притеснило звездите водени от стремежа им по-бързо да се завърнат в своите клубове и да продължат битката за титлата на Испания.
За доброто настроение на четиримата свидетелства и снимката по-горе.
- Хеттрик на Валверде шокира Манчестър Сити на „Бернабеу“
- Почетино коментира слуховете за интерес от Реал Мадрид
- Модрич отговори на слуховете за завръщане в Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал никога не трябва да се чувства по-слаб от Манчестър Сити
- Реал Мадрид – Манчестър Сити: европейски гигантски сблъсък на „Бернабеу“
- Реал Мадрид следи Сеск Фабрегас като възможен бъдещ треньор
- Реал може да попречи на завръщането на Почетино в Тотнъм
- Гуардиола умишлено пазил Холанд за Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]