Шест гола и без победител между Еспаньол и Атлетик Билбао (видео)

Еспаньол и Атлетик Билбао не успяха да се победят, завършвайки наравно - 3:3 в един доста интересен мач от четвъртия кръг на Ла Лига. Каталунците на два пъти повеждаха в резултата. До почивката домакините имаха аванс след като взеха първата част с 2:0, а седем минути преди края на мача водеха с 3:2, но в крайна сметка срещата приключи без победител.

В 18-ата минута Хавиер Лопес се възползва от асистенция на Жоан Верду и технично прати топката в мрежата - 1:0. В 28-ата Ариц Адурис удари напречната греда след удар с глава. Минута преди края на първото полувреме Жоан Верду удвои аванса на домакините.

В 55-ата Адурис намали на 2:1 след асистенция на Ибай Гомес. В 71-вата минута резервата в тази среща - Фернандо Йоренте нахлу в наказателното поле и с хубав удар прати кълбото до гредата - 2:2. В 80-ата минута Самуеле Лонго даде нов аванс на каталунците, но само три минути по-късно Адурис вкара втория си гол в мача и по този начин оформи крайното 3:3.