Моуриньо: Не искам да бъда като Сър Фъргюсън
Старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо сподели мнението си за своята работа в „Кралския клуб", а също така отказа да коментира евентуалните промени в играта на основния конкурент Барселона.
„За мен е нереално да стана за Реал „вечния треньор" както Сър Фъргюсън е за Манчестър Юнайтед. Аз просто не виждам себе си в Реал на 79-годишна възраст. От друга страна имам контракт за още четири години, а това означава, че в следващите четири години ще съм тук. Основната ми цел е да продължавам да побеждавам с Реал Мадрид. През миналата година ние бяхме най-добрия отбор в Европа. През новия сезон също ще претендираме за победи във всички турнири", цитира AS думите на Моуриньо.
„Ще стане ли Барселона по-уязвима с напускането на Гуардиола? Не искам да говоря за Барелона", допълва португалския специалист.
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]