Виланова отказа да говори за Сонг
Новият старши-треньор на Барселона Тито Виланова отказа да коментира дали каталунците проявяват интерес към полузащитника на Арсенал Александър Сонг. Както е известно, в пресата се появиха спекулации, че „блаугранас" следи внимателно камерунския национал, а слуховете за евентуален трансфер на Сонг на „Камп Ноу" се засилиха след като Серхио Бускетс и Андрес Иниеста изразиха възхищението си от качествата на полузащитника на Арсенал.
Виланова обаче счита, че да обсъжда 24-годишният полузащитник би било
липса на уважение към Арсенал.
„Предпочитам да не говоря за играчи, които не са част от Барселона. Мисля, че е неуважително спрямо другите отбори, ако коментираме техните играчи. Който и да дойде при нас, важното е да бъде добър футболист. За никъде не бързаме", каза още Виланова.
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]