Барселона включва двама в сделката за Мартинес
Барселона има намерение да получи от продажбата на полузащитника Ибрахим Афелай и Адриано Корейн не по-малко от 13 милиона евро, които веднага да инвестира в трансфера на полузащитника на Атлетик Хави Мартинес, съобщава Marca.
Както е известно, клубът от Билбао иска за Мартинес 40 милиона евро, докато каталунците разполагат само с 26 милиона. В момента интерес към Афелай има от страна на Лил, който предлага 7 милиона евро за холандеца. От Адриано пък се интересуват Ювентус и Байерн Мюнхен.
- Френки де Йонг може да отсъства до четири месеца заради тежка контузия
- Барса е готова да продаде Феран Торес, за да избегне допълнително плащане към Ман Сити
- Пау Кубарси: Цветът на кожата няма никакво значение
- Жерард Мартин - Скромният стълб в отбраната на Флик
- Жоан Лапорта пристига в Далас, за да подкрепи Испания в полуфинала срещу Франция
- Клаузата, която може да оскъпи подновяването на договора на Феран Торес
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
- Антъни Гордън започва да печели сърцата на феновете на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]