Шави: Уважаваме Реал, но чувствата не са взаимни
Полузащитникът на Барселона Шави разказа за взаимоотношенията си със съперниците от Реал Мадрид, а също така сподели мнението си за напускането на старши-треньора Хосеп Гуардиола и назначаването на вакантния пост на Тито Виланова.
„Ние ги поздравихме, когато Реал спечели титлата в Испания. Имаме уважение към мадридчани. За съжаление, аз не забелязвам, че това чувство е взаимно", заяви Шави за Canal +.
„Що се отнася до напускането на Гуардиола, аз съм изненадан от неговото решение. Но той ни обясни всичко, така че ние го разбираме. Аз също така съм изненадан от назначаването на Тито Виланова. Но вероятно това решение се явява най-правилното на дадения момент. Не бива да се правят кардинални промени, когато в продължения на няколко години отбора печелеше титли", допълни полузащитникът.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]