Хименес продължава работата си със Сарагоса
Испанският Сарагоса сключи нов тригодишен договор със старши-треньора на отбора Маноло Хименес. 48-годишният специалист оглави арагонския тим през декември миналата година и успя да запази елитния му статут, независимо от проваления старт на шампионата. В последните си шест мача от Примера дивисион, възпитаниците на Хименес постигнаха пет победи и завършиха кампанията си на 16-то място на две точки от опасната зона.
Подробностите от новия договор остават в тайна. Единственото, което се знае за него е, че неговият срок изтича през лятото на 2015 година.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо поиска звездата на Лейпциг Ян Диоманде в Реал Мадрид
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]