Пуйол отклонил предложения от Русия и ОАЕ
Днешната испанска преса твърди, че централният защитник на Барселона Карлес Пуйол е получил две зашеметяващи предложения от Русия и Обединените Арабски Емирства, а El Mundo Deportivo дори съобщава, че офертите са три - две от европейската държава и една от ОАЕ.
Според информацията, капитанът на испанския вицешампион е благодарил за проявения интерес към него, но е отхвърлил предложенията.
Всичко това означава, че легендата на каталунците ще бъде не само част от отбранителната линия на Барселона през новия сезон, но и ще подкрепи новия треньор Тито Виланова, който прие предизвикателството да води „блаугранас".
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]