Бензема: Бих искал да играя с Роналдо и Меси
Карим Бензема призна, че е невъзможно да определи по-добрият измежду съотборника си в Реал Мадрид Кристиано Роналдо и звездата на Барселона Лионел Меси, тъй като те са различни играчи, но французинът призна, че би искал да играе и с двамата. Аржентинецът отбеляза впечатляващите 50 гола в Примера дивисион през този сезон, спечелвайки голмайсторския приз, докато Кристиано Роналдо стана първият играч, който вкара гол срещу всеки противник в рамките на един сезон на Лигата, помагайки на Реал да детронира Барелона от шампионския трон.
„Меси или Кристиано Роналдо? Не мога да избера между тях двамата, защото те са различни играчи. Но бих искал да играя и с двамата", заяви Бензема за RMC.
- Мбапе аут до края на сезона заради травма
- Гути: Пикът на Моуриньо вече е в миналото
- Конфликтът с Винисиус разклатил управлението на Алонсо в Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви сериозна селекция, но бъдещето на Ендрик остава обвързано с „Бернабеу“
- Почетино – вариант за нов треньор на Реал Мадрид
- "Тревожни сигнали“ за Ливърпул: бъдещето на Собослай под въпрос
- Йоренте отвърна на оплакванията на Арбелоа за съдийството
- Реал Мадрид ТВ избухна срещу съдийството след равенството с Бетис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]