Помощник на Виланова в Барселона ще бъде 34-годишен специалист
34-годишният специалист Серхио Лобера през следващия сезон ще бъде помощник на Тито Виланова в Барселона, съобщи ARA. Както е известно, Гуардиола вече обяви, че напуска треньорския пост на каталунците и от новия сезон управлението на тима ще бъде поето от сегашния му асистент Виланова.
По-рано Лобера работеше с детско-юношеската школа на Барселона, а един от възпитаниците на специалиста се явява Боян Къркич, който сега играе под наем в Рома. През последните години Серхио оглавяваше клубът от трета дивизия на испанското първенство - Сеута.
Тази информация все още не е потвърдена официално, но това ще се случи след финала за Купата на Испания.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]