Реал с късметлийски успех в края на мача (видео)

Реал Мадрид успя да обърне Гранада и да ги победи с 2:1 като гост в среща от предпоследния кръг на испанската Примера Дивисион. Домакините могат да съжаляват, тъй като изиграха страхотен мач дори водеха в резултата до 80-та минута, след ранен гол на Игало.

Десет минути преди края се стигна до нарушение в наказателното поле срещу  Роналдо, който бе точен от бялата точка за 1:1. В самия край на мача домакините си отбелязаха и автогол и по този начин дадоха победата на "белите", които днес играха с резервните си черни екипи.

По този начин Гранада пропусна да си гарантира оставане в елита и ще трябва да да се бори с всички сили и в последния кръг, когато гостува на един от преките конкуренти за оцеляване - Рейо Валекано. Реал продължава да има шансове да завърши шампионата с рекордните 100 точки, като за целта мадридчани трябва да победят и в последния кръг при домакинството си срещу Майорка.