Гол в последната минута уби надеждата на Атлетико за ШЛ (видео)

Атлетико Мадрид се прости с надеждите си за участие в най-престижния европейски клубен турнир Шампионска лига. "Дюшекчиите" завършиха наравно 1:1 с Реал Сосиедад, но хиксът за момчетата на Диего Симеоне бе доста по-горчив, тъй като те водеха в резултата малко преди края на двубоя.

Срещата на „Висенте Калдерон" предложи доста равностоен футбол. Голът  за Атлетико падна през втората част. Тогава Габи бе точен за 1:0, но той се превърна в анти-герой, след като двадесет минути след това бе изгонен за втори жълт картон и остави съотборниците си с човек по-малко на терена, което се оказа фатално.

В 90-ата минута Карлос Вела донесе точката за своите с хубав гол. След ремито футболистите на Диего Симеоне са на 5-то място с 52 точки, но и мач повече  от конкурентите за зона ШЛ, с което шансовете им да попаднат в топ 4 в крайното класиране рязко намаляха.

Снимка: БГНЕС