Не само Челси се интересува от Гуардиола
Старши-треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола е обект на интерес не само от страна на Челси, но и от няколко други клубове от Висшата лига на Англия, съобщава El Mundo Deportivo. Според информацията, Гуардиола вече се е срещнал с техническия директор на „аристократите" Майкъл Еменало. Двете страни са обсъдили възможното пристигане на наставника на каталунците в Лондон през лятото.
Изданието твърди, че Манчестър Сити и Ливърпул също са контактували с Гуардиола, а Мартин Фъргюсън, който е брат на Сър Алекс Фъргюсън също се опитва да склони Пеп да дойде в Манчестър Юнайтед.
В Барселона се надяват на това, Гуардиола да остане на „Камп Ноу", но също така ръководството на каталунците разглежда и варианти с евентуалните наследници на треньора.
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Барса загуби Олмо до края на годината
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]