Роналдо блести в дербито на Мадрид (видео)

Реал Мадрид победи като гост съгражданите си от Атлетико с 4:1 в среща от 33-ия кръг на Ла Лига. С хеттрик за "Белия балет" се отличи звездата на отбора Кристиано Роналдо. CR7 откри резултата в 25-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар. След почивката паднаха останалите попадения в тази среща.

Домакините стигнаха до равенство в 55-ата минута, когато точен "дюшекчиите" бе Фалкао. Адриан центрира отляво и Фалкао с глава направи Касийяс безпомощен - 1:1. Последваха силни минути за Реал. В 68-ата минута Роналдо даде нов аванс на своя тим след красив удар от над 20 метра - 1:2.

Отново португалецът бе точен, но този път от дузпа в 83-ата минута. Крайното 4:1 оформи Кайехон в 88-ата минута, след асистенция на Роналдо. В добавеното време Диего нацели гредата за жалост на зрителите на "Висенте Калдерон".