Пепе може да отнесе наказание от 12 мача
Защитникът на Реал Мадрид Пепе след срещата от 29-я кръг на Примера дивисион с Виляреал в помещенията под трибуните на стадиона си е позволил да отправи към главния съдия на мача нецензурни думи на португалски език. За нещастие на бранителя, Парадас Ромеро е разбрал за какво става дума и незабавно е отразил инцидента в протокола.
Сега португалеца е заплашен от продължителна дисквалификация. Ако неговите действия бъдат класифицирани според член 94 от Дисциплинарния Кодекс „Оскърбление на длъжностни лица", той ще пропусне от 4 до 12 мача.
Ако случаят бъде разгледан по смисъла на член 117 „Пренебрежително отношение към длъжностни лица", португалецът ще бъде извън теренните за период от 2 до 4 мача.
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
- Федерико Валверде: Ще използвам всяка секунда, за да се уча от Жозе Моуриньо
- Флорентино Перес блокира евентуален трансфер на Родри в Реал Мадрид
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Винисиус предизвика бурни реакции с новата си визия след Световното първенство
- Килиан Мбапе изгледа финала на Мондиал 2026 с Естер Експосито
- Мбапе към Дешан: Времето и историята ще покажат твоето величие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]