Марсело: Понякога съдиите ни пречат да си вършим работата
Защитникът на Реал Мадрид Марсело стана единственият представител на своя отбор, който направи изявление пред пресата след последния съдийски сигнал на срещата от 29-я кръг на Примера дивисион с Виляреал. Както е известно, гостите поведоха в резултата с гол на Роналдо, но Сена от домакините успя да изравни за крайното 1:1.
„Ние се стараем да изпълняваме своята работа качествено, но понякога на нас просто ни пречат да вършим това. Имам предвид съдийството в този мач. То не беше чак толкова безупречно, което не снема отговорността от нас. Като цяло, има на какво още да поработим за да подобрим играта си, например защитата при статичните положения, от което сега пропуснахме", заяви 23-годишния футболист.
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
- Реал Мадрид се интересува от Фоден
- Дешан: Мбапе няма да бяга по 11 км на мач, но той има други качества
- Ясно е естеството на контузията на Белингам
- Неубедителен Реал Мадрид преучпи Райо с дузпа в добавеното време
- „Бернабеу“ ще бъде домакин на мач от НФЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]