Гранада: Не разбираме, защо трябва да се помага на Барселона
Президентът на Гранада Енрике Пина коментира снощното поражение от Барселона с 3:5 в среща от 29-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, каталунците поведоха с два гола в резултата, но гостите от Анадалусия успяха да изравнят и дори бяха много близо до отбелязването на трето попадение. В крайна сметка домакините стигнаха до крайния успех благодарение на два гола на Меси и един на Тело и продължиха с преследването на лидера Реал Мадрид.
„Не знам какво щеше да се случи, ако рефера беше отсъдил дузпа за нарушение срещу Гомес. Валдес трябваше да получи червен картон. А третият гол на Меси беше от засада. Съдиите повлияха на изхода на този мач и не разбирам, защото трябва да се помага на Барселона по този начин. Никой не предполага, че можем да победим тук. А ние играхме силно и заслужавахме много повече от загуба. Тъжно ми е за отбора и за момчетата. Пак повтарям и това се видя от всички - съдията ни ощети", беснее след мача Пина.
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]