Валенсия измъкна победата от Гранада (видео)

Валенсия взе минимална победа с 1:0 като гост на Гранада в среща от 26-ия кръг на Ла Лига. Така след две поредни загуби "прилепите" отново усетиха вкуса на успеха. Автор на единствения гол в мача стана Софиан Фегули в 32-ата минута.

Тогава Софиан Фегули получи добър пас пред наказателното поле и след като финтира защитник отправи удар, който хвана неподготвен вратаря Жулио Сезар - 1:0. В 39-ата минута пък Жорди Алба можеше да удвои преднината на "прилепите", но стреля над вратата.

След почивката домакините стояха по-добре на терена, а Хайме Ромеро дори удари гредата в 48-ата минута. Близо до гол бяха още Даниел Бенитес и Франко Хара. След този успех Валенсия вече има 43 точки и остава на 3-та позиция в класирането.