Моуриньо: Ще се постараем възможно най-скоро да си осигурим титлата
Старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо подчерта в навечерието на съботния мач от 23-я кръг на Примера дивисион с Расинг, че целта на отбора е спечелване на трите точки и нищо повече. Според думите на португалеца, отборът му не се стреми към никакви рекорди, а единствено към спечелване на титлата.
„Ние искаме само да спечелим три точки и нищо повече. Нямаме намерение да гоним някакви рекорди. Всички прекрасно разбират, че Барселона е голям отбор и винаги може да ни създаде неприятности. Ще се постараем да спечелим всеки мач и колкото е възможно по-скоро да си обезпечим титлата. Разлика от една точка в края на сезона ще бъде повече от достатъчно", цитира официалният сайт на Реал Мадрид думите на Моуриньо.
- Манчестър Сити отпадна от Реал след загуба с човек по-малко
- Рюдигер: Не съм искал да нараня Рико
- Арбелоа: В Реал няма „свещени крави“, а на Гуардиола няма какво да му казвам
- Манчестър Сити гони труден обрат срещу Реал Мадрид
- Гюлер с исторически гол от 70 метра, Реал Мадрид разгроми Елче
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Арбелоа: Убеден съм, че Мбапе ще бъде готов за реванша със Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]