Гуардиола: Не преставам да вярвам в своите играчи
Старши-треньорът на Барселона Пеп Гуардиола след победата над Сарагоса с 4:0 в мач от 13-я кръг на Примера дивисион отбеляза добрата игра на нападателя на отбора Давид Вия. Както е известно, бившият футболист на Валенсия влезе като резерва в 67-та минута и малко след това отбеляза четвъртия гол във вратата на гостите.
„Аз не преставам да вярвам в моите играчи. Това се отнася и до Давид Вия, когото в последно време много журналисти критикуват. С играта си срещу Сарагоса той показа, че се явява играч от международно ниво. Не случайно стадионът постоянно скандираше неговото име", цитира AS думите на Гуардиола.
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]