Барселона отмъква още един полузащитник на Арсенал?
Както съобщава Daily Mirror свой ексклузивен материал, опорният полузащитник на Арсенал Алесандър Сонг е попаднал в сферата на интересите на Барселона. Според изданието, каталунците се надяват да заменят с помощта на камерунеца напускащия в края на сезона Сейду Кейта. Както стана ясно през тази седмица, въпросът с бъдещето на малиеца почти е решен, което накарало клуба от „Камп Ноу" да започне да му търси заместник.
Daily Mirror информира, че шефовете на Барселона са готови да похарчат 15 милиона евро за Сонг, но много неща зависят от това, дали 24-годишния играч ще подпише нов договор с Арсенал. В последно време играта на Алекс се подобри значително и той се превърна в ключов играч за отбора на Арсен Венгер. Сериозен коз в полза на камерунския национал е неговата универсалност - с негова помощ на няколко пъти мениджърът на „артилеристите" успяваше да запуши дупките в центъра на отбраната.
- Барселона ще се справи със Селта
- Захави ще преговаря с Барселона за нов договор на Левандовски
- Ямал: Знам, че съм пример, но грешките са част от пътя
- Гулит: Няма причина Реал и Барселона да се оплакват от съдиите
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]