Педрерол разкри напрежение в Реал: Мбапе останал сам в съблекалнята
Испанският журналист и водещ Хосеп Педрерол коментира ситуацията в Реал Мадрид след победата с 1:0 над Севиля в 37-ия кръг на Ла Лига.
Единственото попадение в срещата реализира Винисиус Жуниор още в 15-ата минута.
Според Педрерол след напускането на Шаби Алонсо все по-често се говори за напрегната атмосфера в съблекалнята на мадридския гранд, като в центъра на вниманието е Килиан Мбапе.
"Мбапе вярваше в Шаби Алонсо… а Винисиус и още някои играчи го изгониха. Дадоха ми да разбера, че той е сам в съблекалнята“, заяви журналистът в подкаст след двубоя.
През последните седмици испанските медии все по-усилено спекулират, че отношенията на Мбапе с част от съотборниците му са сериозно обтегнати. Допълнително напрежение предизвика и последното пътуване на френския нападател до Италия в момент, когато отборът се е подготвял за предстоящите си мачове.
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Флорентино Перес води убедително на изборите в Реал Мадрид
- Тревога във Франция: Мбапе прекрати тренировка заради контузия
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Висенте дел Боске застана зад Рикелме преди президентските избори в Реал Мадрид
- Специалният срещу хаоса: новата мисия на Моуриньо в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]