Топурия поздрави Серхио Рамос за покупката на Севиля
Шампионът на UFC в лека категория Илия Топурия поздрави своя близък приятел Серхио Рамос след новината, че легендарният защитник е станал нов собственик на Севиля.
"Брат, знам колко си щастлив. Гордея се с теб. Винаги ще бъдеш мой идол“, написа Топурия в социалните мрежи.
Серхио Рамос е юноша на Севиля, преди през 2005 година да премине в Реал Мадрид, където се превърна в една от най-големите легенди в историята на клуба.
През септември 2023 година бранителят се завърна в родния си тим и изкара сезон 2023/24 на "Рамон Санчес Писхуан“.
От началото на 2026 година 40-годишният испанец е свободен агент.
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Севиля продава Акор Адамс на Венеция срещу над 16 милиона евро
- Севиля привлече 18-годишен талант от Гана
- Севиля привлече защитник на Хетафе с договор до 2030 година
- Бъдещето на стадиона на Севиля остава загадка след офертата на Серхио Рамос
- Серхио Рамос няма да купува Севиля
- Селта победи Севиля и си гарантира участие в Лига Европа
- Сесар Аспиликуета обяви края на футболната си кариера
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]