Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо заяви, че клубът ще подаде жалба срещу съдийството в дербито срещу Реал Мадрид, загубено с 2:3 в 29-ия кръг на Ла Лига.
Главен съдия на срещата беше Хосе Мунуера Монтеро, а от "дюшекчиите“ останаха недоволни от редица негови решения по време на мача.
"Жалба? Ще се оплачем на всички. Но говоренето няма да реши нищо. Загубихме – това е. Каквото станало, станало. Те (съдиите) трябва да поправят това, което трябва да се поправи, но това ще бъде трудно. VAR не работи добре със съдиите“, заяви Сересо пред Sport.es.
След срещата Атлетико публикува в социалните мрежи спорни ситуации от мача, при които според клуба съдията е взел решения в полза на Реал Мадрид.
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]