Флик: Барселона може да е последният ми клуб
Старши треньорът на Барселона Ханси Флик заяви, че е възможно каталунският гранд да бъде последният клуб в неговата треньорска кариера.
61-годишният специалист призна, че се чувства изключително щастлив в Барселона и не мисли за работа в друг клуб.
"Не мисля за напускане или за нещо подобно. Възможно е Барселона да бъде последният ми клуб и последната работа в кариерата ми. Аз съм много щастлив тук“, каза Флик, цитиран от Фабрицио Романо.
Германецът пое Барселона през лятото на 2024 година. Настоящият му договор е до лятото на 2027-а, но според медиите клубът обмисля да го удължи до 2028 година.
Под ръководството на Флик каталунците вече спечелиха Ла Лига, Купа на краля и два пъти Суперкупа на Испания.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]