Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес, но не и на Барселона
Испанският Атлетико Мадрид е отворен към възможността да продаде нападателя Хулиан Алварес през летния трансферен прозорец, но категорично изключва трансфер в Барселона.
Според информация на The Sun, отношенията между двата клуба са се влошили сериозно след публични изказвания от страна на Барселона относно интереса им към аржентинския национал. В Атлетико не са останали доволни и от думите на самия Алварес, който не изключи възможността да напусне Мадрид.
Освен това в каталунския клуб са наясно, че 26-годишният нападател е твърде скъп за тях.
В същото време Атлетико не изключва вариант Алварес да се завърне във Висшата лига, където вече игра два сезона с екипа на Манчестър Сити.
Интерес към нападателя проявяват Арсенал и Челси, но мадридският клуб е готов да разгледа оферти само над 100 милиона евро, като в идеалния случай очаква предложения близо до 150 милиона евро.
Очаква се бъдещето на Хулиан Алварес да бъде една от най-обсъжданите теми на летния трансферен пазар.
- Ясна е причината за яда на Ямал след победата над Атлетико
- Атлетико бесен след спорно решение с VAR в полза на Барселона
- Симеоне: Това беше червен картон, съдията сбърка
- Ле Норман: Това беше чист червен картон
- Флик: Контролирахме мача и взехме най-важното – трите точки
- Барса обърна Атлетико и направи огромна крачка към титлата (видео)
- Атлетико Мадрид – Барселона: Дерби с огромен заряд на „Метрополитано“
- Краят на една ера: Антоан Гризман и историята му в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]