Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
Испанският футболен клуб Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой привърженик заради нацистки поздрав по време на мача от Шампионската лига по футбол срещу Бенфика, съобщава агенция ДПА. Жестът на мъжа бе уловен от телевизионните камери преди първия съдийски сигнал и това ще бъде последният му мач на "Сантиаго Бернабеу".
"Реал Мадрид осъжда този тип жестове и всички, които подбуждат насилие и омраза в спорта и обществото", написаха от столичния клуб.
Реал Мадрид спечели мача срещу Бенфика с 2:1 и се класира на осминафиналите в Шампионската лига. Там испанците, носители на 15 континентални титли, ще срещнат португалския Спортинг Лисабон или английски Манчестър Сити./БТА
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
- Реал Мадрид отстрани Бенфика и продължава към осминафиналите
- Кедира: Жалко, че не дадоха повече време на Алонсо в Реал
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
- Мбапе пропуска реванша на Реал Мадрид срещу Бенфика
- Престиани в центъра на нов скандал преди реванша с Реал Мадрид
- Реал Мадрид няма да сгреши срещу Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]