Стана ясно какво е казал Флик на играчите си след загубата от Хирона
Старши -треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик проведе едночасова среща с играчите си на тренировъчния терен след загубата на "блаугранас“ от Хирона (1:2) в 24-ия кръг на испанската Ла Лига, съобщава Mundo Deportivo.
През този час треньорът е анализирал грешките на отбора и казал на играчите, че няма да се отклонява от стила си на игра. Неговият приоритет беше да възстанови предишната интензивност на отбора, а не да променя играта. Специалистът настоя, че ако играчите са били по-добре позиционирани на терена и прилагаха висок натиск, противникът нямаше да може да създаде толкова много положения, колкото Атлетико.
По-рано Барселона загуби първия мач от полуфинала за Купата на краля от Атлетико Мадрид с резултат 0:4.
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Барселона следи Кивьор като по-достъпна алтернатива на Бастони
- Флик е блокирал трансфера на Бастони в Барселона
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Валенсия обърна шампиона Барселона на „Местая“
- Барса отново покори Европа, разгромявайки Лион във финала на ШЛ
- Барса ще стъпи на европейския връх при жените
- Анонс на последния кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]