Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
Играчите на Реал Мадрид поставят под въпрос решенията, взети от старши -треньора Алваро Арбелоа. Ситуацията е подобна на случилата се по време на последния сезон на Шаби Алонсо и Карло Анчелоти в клуба, съобщава Sport.es.
Според източника, Арбелоа страда от "диктатурата“ на играчите, която съществува в Реал Мадрид. Подчертава се, че испанският треньор разбира от личен опит методите, използвани от играчите на Лос Бланкос, и се съмнява в тактическите си решения. Играчите на Реал Мадрид изразяват несъгласие с определени решения, но не го заявяват ясно пред обществеността.
Арбелоа бе назначен за старши -треньор на Реал Мадрид на 13 януари.
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Арбелоа, това вече не е Реал Мадрид!
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
- Кризисна среща в Реал Мадрид след двете поредни загуби
- Родриго: Един от най-тежките дни в живота ми
- Напрежение в Реал Мадрид: играчите губят доверие в Арбелоа
- Сатриано разкри какво се е случило: Видях коляно в лицето на съотборник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]