Буря отложи Севиля - Хирона
Мачът от 23-ия кръг на испанската Ла Лига между Севиля и Хирона е отложен от събота, 7 февруари, за следващия ден. Двубоят няма да се проведе навреме поради бурята Леонардо в Южна Испания, съобщава Sport.es.
Отложеният мач трябваше да се проведе на стадион "Рамон Санчес Писхуан“ в Севиля. Преди това пресата съобщи, че мачът няма да бъде пренасрочен, тъй като провинцията все още не е обявила червена тревога. В крайна сметка андалуското правителство отложи мача.
Севиля в момента има 24 точки и е на 15-то място в класирането на Ла Лига. Хирона, с 25 точки, е на 10-то място.
- Катена порази Севиля в 99-ата минута и задълбочи кризата на андалусийците
- Анонс на 32-ри кръг на Ла Лига
- Анонс на 33-ти кръг на Ла лига - срещите във вторник
- Севиля надви Атлетико и излезе от зоната на изпадащите (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Примера дивисион
- Скандал в Севиля: Фенове заплашвали играчите след загубата от Овиедо
- Анонс на 30-ти кръг на Примера дивисион - срещите в неделя
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]