Барса се справи с Албасете
Приключи четвъртфиналният мач от Купата на краля между Албасете и Барселона. Мачът се игра на стадион "Карлос Белмонте“ в Албасете . Срещата завърши с 2:1 в полза на гостите.
В 39-ата минута крилото на "блауграна“ Ламин Ямал откри резултата. В 56-ата минута защитникът Роналд Араухо увеличи преднината на Барселона. В 87-ата минута защитникът на Албасете Хави Морено намали разликата.
В осминафиналите за Купата на краля Албасете победи Реал Мадрид с 3:2. Барселона победи Расинг с 2:0 на този етап.
Барселона е настоящият носител на Купата на краля. На финала на турнира на 26 април 2025 г. каталунският клуб победи Реал Мадрид с 3:2 в продълженията.
- Педри и Феран Торес разкриха строгите глоби на Флик
- Барса очаква още 100 млн. приходи от старта на Barça Hospitality
- Барселона следи внимателно защитника на Интер Бастони
- Лапорта: Социологическият мадридизъм искаше да ни потопи
- Разследват Лапорта за пране на пари и неправомерни комисиони
- Барселона търси нов №9
- Роналдиньо: 90 минути са твърде много, не обичам да гледам футбол
- Кейн: Не съм чувал нищо за Барселона, щастлив съм в Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]