Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген скоро ще се присъедини към Хирона под наем, като клубовете са близо до финализиране на сделката. Това съобщи известният инсайдер Фабрицио Романо в социалната медийна платформа X.
Вратарят играе за Барселона от 2014 г. През този период Тер Щеген е играл в 423 мача във всички състезания, като е запазил 176 чисти мрежи.
Настоящият договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на авторитетния онлайн портал Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 7 милиона евро.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]