Атлетико постави клауза от 500 млн. на сина на Симеоне
Атлетико Мадрид финализира удължаването на договора на Джулиано Симеоне, син на треньора Диего Симеоне.
Подновяването на договора му е до 2030 г., а клаузата за освобождаване е 500 милиона евро. Това го прави ключов играч в бъдещия проект на клуба, редом с Хулиан Алварес, Пабло Бариос и Алехнадро Баена.
През този сезон 23-годишният Джулиано Симеоне е трети по изиграни минути, след като е записал 2069 в 27 мача, а освен това е трети след Хулиан Алварес и Антоан Гризман, по голове.
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
- Атлетико обяви трансфера на Лукман
- Лукман се присъедини към Атлетико Мадрид?
- Симеоне: Умората от игра на всеки три дни даде своето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]