Карвахал: Не сме на нивото, на което трябва да сме
Защитникът на Реал Мадрид Даниел Карвахал коментира сензационната загуба на отбора с 2:3 от Албасете в осминафиналите на Купата на Краля и се обърна към феновете на клуба.
"Трябва да работим усилено, трябва значително да подобрим играта си. Не сме на нивото, на което трябва да бъдем, и обещаваме да дадем всичко от себе си“, цитира AS думите на Карвахал.
Мачът срещу Албасете бе първият за Реал Мадрид под ръководството на новия старши -треньор Арбелоа. Преди това той беше заменил сънародника си Шаби Алонсо. По-рано беше съобщено, че Арбелоа е вторият от последните девет треньори на Реал Мадрид, които са загубили дебютния си мач. Хулен Лопетеги също имаше лош старт на мандата си в клуба, като загуби с 4:2 от Атлетико Мадрид в Суперкупата на УЕФА през 2018 г.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]