Суперкупата ще реши съдбата на Алонсо
Старши -треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо е изложен на риск да напусне поста си през следващите дни, съобщава Ас.
Според източника, по-нататъшната работа на 43-годишния испански специалист е пряко свързана с представянето на отбора в Суперкупата на Испания. Ако Реал Мадрид не успее да спечели трофея или не демонстрира убедително представяне, ръководството на клуба може да реши да смени треньора.
Първото изпитание за Алонсо ще бъде полуфиналният мач срещу Атлетико, който ще се проведе на 8 януари. При успех, Мадрид ще се класира за финала, където ще се изправи срещу Барселона, която победи Атлетик с резултат 5:0 .
Тези мачове може да са решаващи за бъдещето на Шаби Алонсо като треньор на Реал Мадрид.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]