Барса няма планове да привлича Рашфорд
Барселона няма планове да привлече английския футболист Маркус Рашфорд от Манчестър Юнайтед след края на наема му. "Блаугранас“ реши да се откаже от играча по финансови причини, тъй като няма средства за пълен трансфер, според Sport.es.
Манчестър Юнайтед се надява да върне Рашфорд в състава. Клубът наскоро уволни мениджъра Рубен Аморим, който не проявяваше интерес към Маркус. Под ръководството на нов мениджър, чието име все още не е определено, Рашфорд би могъл да затвърди мястото си в състава, според представители на Юнайтед.
Маркус Рашфорд играе за Барселона под наем от юли 2025 г. В 25 мача във всички турнири за "блаугранас“ той е отбелязал седем гола и е дал 11 асистенции.
- Алваро Бенито: Родри беше по-нужен на Реал Мадрид, отколкото на Барселона
- Манчестър Сити обяви трансфера на Родри в Барселона
- Барселона обяви трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Сагата с Рашфорд направи неочакван обрат, Барселона отново се намеси
- Серхио Бускетс стана треньор на втория отбор на Барселона
- Барселона оформя трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]