Барса се срещна с агентите на Гехи
Барселона проведе среща с агентите на централния защитник на Кристъл Палас Марк Гехи, чийто договор с клуба изтича това лято, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, по време на преговорите е станало ясно, че страните не са съгласни относно финансовите условия на английския футболист. Ливърпул и Байерн са готови да предложат на Гехи по-изгоден договор. След срещата не е имало по-нататъшен контакт между Барселона и агентите на защитника.
Гехи играе за Кристъл Палас от лятото на 2021 г. През този период защитникът е участвал в 182 мача във всички турнири, отбелязвайки 10 гола и давайки осем асистенции. Според информация в портала Transfermarkt, пазарната му стойност е 55 милиона евро.
- Алваро Бенито: Родри беше по-нужен на Реал Мадрид, отколкото на Барселона
- Манчестър Сити обяви трансфера на Родри в Барселона
- Барселона обяви трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Сагата с Рашфорд направи неочакван обрат, Барселона отново се намеси
- Серхио Бускетс стана треньор на втория отбор на Барселона
- Барселона оформя трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]