Стана ясно защо Карерас бе изгонен
Стана известна причината за изгонването на защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас в мача от 15-ия кръг на Ла Лига срещу Селта (0:2).
В 90+2-ата минута 22-годишният футболист получи първо жълт, а след това и директен червен картон заради спор със съдията Алехандро Кинтеро.
Карерас бе изгонен, защото каза на съдията "ти си ужасен“, съобщава Tiempo de Juego.
Според източника, защитникът е изправен пред двумачова дисквалификация от Ла Лига за неуважение към съдията.
Реал Мадрид е втори в испанското първенство с 36 точки от 16 мача, на четири точки зад Барселона.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]