Реал Мадрид даде шанс на Барса след реми с Валекано
Реал Мадрид не успя да се справи при гостуването на градския съперник Райо Валекано. Двубоят от 12-тия кръг на Ла Лига между отборите завърши при нулево равенство.
Резултатът не е чак толкова чужд на отборите, след като завършиха на "Бернабеу“ при него през ноември 2023 г.
Така възпитаниците на Шаби Алонсо не успяха да зарадват феновете си преди паузата за националните отбори, след като по-рано през седмицата загубиха в Шампионска лига с 0:1 от Ливърпул.
В неделя това се превърна в първо равенство за Реал Мадрид през сезона в Ла Лига. Активът на "кралете“ беше 11 победи и загуба, а във временното класиране отборът остава на върха с 31 точки – 6 повече от Барселона, който по-късно в неделя гостува на Селта Виго.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
193