Барса ще проведе приятелски мач в Мароко
След отмяната на мача от 17-ия кръг на Ла Лига между Виляреал и Барселона в Маями, насрочен за 20 декември, "блаугранас“ продължават подготовката си за международните приятелски мачове. Каталунският клуб може да изиграе приятелски мач в Мароко, според Mundo Deportivo.
Ходът идва след като друг мач в Либия бе отменен поради опасения за сигурността и е предназначен да компенсира част от финансовите загуби, свързани с отмяната на мача в Маями.
Очаква се мачът в Мароко да се играе след края на първата част от шампионата през 2025 г., но преди първия официален мач в Ла Лига през 2026 г. срещу Еспаньол.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]